PULMAD BUDUAARIS: Kersti ja Manfred

PULMAD BUDUAARIS: Kersti ja Manfred
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Kersti (27) ja Manfred (24). Paar on pärit Tallinnast. Kersti on pedagoog ning Manfred lennuehitusinsenär.

Kuna ja kus kohtusite?

“Läbi ühiste sõprade armsas väikses Eesti külas Vergis.”

Kaua olete koos olnud?

“Suvel saab 4 aastat koos.”

Kuidas kihlusite?

“Aastavahetuse ööl mees süütas 100 küünalt, puistas maha roosiõied ning sidus mul silmad kinni. Silmi avades oli ta minu ees ühel põlvel. Meie parimad sõbrad olid kohal, et imeline hetk jäädvustada.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?
”Oleme noored armastajad, kes soovivad koolid lõpetada, maja ehitada ning oma äriga alustada. Selle kõrvalt unistuste pulmade jaoks kogumine tundub väga raske.”

Sel suvel toimuva unistuste pulma kohta saad rohkem lugeda SIIT.

Sarnased artiklid