PULMAD BUDUAARIS: Krista ja Raul

PULMAD BUDUAARIS: Krista ja Raul
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €! Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021. Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Krista ja Raul. Paar on pärit Tartust. Krista töötab lastehoius, kuid erialalt on kokk. Raul töötab igapäevaselt vee paigaldamisega, kuid koolis on õppinud metsandust.

Kuna ja kus kohtusite?

“Kohtusime 2010. aastal väikeses Põlva linnas.”

Kaua olete koos olnud?

“12 aastat.”

Kuidas kihlusite?

“Kihlusime alles 2 aastat tagasi. Üks üllatavamaid hetki minu elus. Ülimalt romantiline. Hommikul ärgates olid lapsed ära vanaema juurde viidud ning kallim ütles, et paki kaasa hädavajalikud asjad ja asume teele. Olin hämmingus, sest olin lubanud sõbrannale appi minema remonti tegema. Sõitsime mere äärde Laulasmaa spasse. Päikeseloojangu ajal oli kallimal korraldatud mulle piknik. Ühel hetkel kuulsin oma selja taga laulmas Alen Vezikot. Ja siis ta seisis minu ees põlvitades sõrmus karbis. Olin nii hämmeldunud ja peaaegu sõnatu, kuid vastuseks suutsin ikka selle JAA öelda.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Meie peaksime selle pulma saama, kuna ei sooviks ka pulmi 10 aastat oodata. Sooviks abielluda ikka siis, kui olla noor ja ilus. See pulm toimuks vaid kord meie mõlema eludes, sest armastame teineteist.”

Sarnased artiklid