PULMAD BUDUAARIS: Kristiina ja Andre

PULMAD BUDUAARIS: Kristiina ja Andre
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €! Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021. Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Kristiina (27) ja Andre (30). Kristiina on pärit Pärnust ning Andre Tallinnast. Kristiina töötab lasteaiaõpetajana. Andre on hetkel tööotsinguil ning sisustab oma vaba aega enesearenguga, nende armsa koera Nacho eest hoolitsemisega ning kodu renoveerimisega.

Kuna ja kus kohtusite?

“Tutvusime saatuse tahtel Tinderis, siis kui mina Andre profiili kogemata paremale lükkasin ehk siis ta nö valisin. Seejärel hakkasime suhtlema ja meie jutt jooksis nii loomulikult. Taaskord saatuse tahtel tuli Andre mõned kuud hiljem endiste töökaaslastega Pärnusse spaasse, tükk aega tegi ta nalja, et saame kokku, suur oli ta ehmatus kui 02.30 öösel teda siis kakaoga Hedon spaa ees ootasin. :)”

Kaua olete koos olnud?

“Oleme koos olnud 3 aastat ja 3 kuud.”

Kuidas kihlusite?

“Andre valmistas mulle detsembrikuuks isetehtud puidust kuusekujulise advendikalendri, mille kinkekottidesse pistis erinevaid kingitusi ning kirjakesi. 24.12 hommikul avasin oma viimase kingi – Raffaello kommikarbi, mille küljes oli kiri tekstiga – “Mis on kõige tähtsam küsimus?”

Andre viskas veel nalja, et kõige tähtsam küsimus on mida õhtuks sööme. Mina aga ainult muhelesin ning mõtlesin, et ju siis see oligi, aga järsku oli Andre ühel põlvel ning palus mind naiseks.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Aga miks ei peaks? Kõigile on võimalus võitmiseks antud, eks edasine on elu teha. Oleme tutvumisest saadik unistanud mõnusatest pulmadest pere ja sõpradega, kuid elu pole selleks siiamaani võimalust andnud, aga me pole sellest mõttest ikkagi loobunud. Lõppude lõpuks võidab armastus niikuinii.”

Sarnased artiklid