PULMAD BUDUAARIS: Kristina ja Mart

PULMAD BUDUAARIS: Kristina ja Mart
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €! Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021. Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Kristina (28) ja Mart (27). Kristina on pärit Loksalt ning Mart Kuusalust. Paar töötab koos tootmisalal. Mart on õppinud muidu tisleriks ja Kristinale meeldib väga ka joonistamine. Koos kasvatavad nad enda kahte last.

Kuna ja kus kohtusite?

“Olin 13 ja Mart alles 12, niiet vist oli 2005. aasta, kui kohtusime Loksa jaanitulel.”

Kaua olete koos olnud?

“11 aastat.”

Kuidas kihlusite?

“Võsu sadamas. Mööda Võsu randa oleme palju jalutuskäike teinud. Oli vihmane 2019. aasta 21. oktoobri sügisõhtu, kui Mart mind jalutama kutsus. Jalutuskäik lõppes Võsu sadama tipus, kus Mart ühele põlvele laskus ja suure küsimuse küsis. Ma ei osanud seda üldse ette näha, mis tegi selle hetke veel meeldejäävamaks.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Sest selles hullus maailmas on meil üks imeline armastus, mis väärib jagamist. Me olime alles pisikesed puberteedikud, kui armusime. Siis jäi suhe lühikeseks ja lõppes ka suhtlus.. Kuid läksid mööda aastad ja ta leidis mu uuesti üles. Meie armastus sai väiksest tuulekesest puhutud suurele lõkkele ja põleb 11 aastat hiljem siiani. See on nii uskumatu ja imeline. Mis siis veel – kui mitte just meie tõeline armastus – vääriks sellist imelist punkti nagu unistuste pulmad?”

Sarnased artiklid