PULMAD BUDUAARIS: Liis ja Ats

PULMAD BUDUAARIS: Liis ja Ats
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €! Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021. Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Liis (25) ja Ats (31). Liis on pärit Saaremaalt ja Ats Lääne-Virumaalt. Ats töötab tehnoloogiavaldkonnas ja Liis on personaaltreener. Mõlemad on fitness-sportlased ja mitmekordsed Eesti meistrid, seega sportlaseks olemine on ka suur osa elust.

Kuna ja kus kohtusite?

”7 aastat tagasi uusaasta õhtul.”

Kaua olete koos olnud?

“7 aastat.”

Kuidas kihlusite?

”Itaalias Milanos kolm aastat tagasi.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

”Me oleme pulmi soovinud juba ammu, kuid alati on ette jäänud takistusi (finantsilised, võistlushooajad, koroona..), seega oleks see meie jaoks väga imeline kingitus. Oleme enda arvates seda meeldejäävat võimalust igati väärt. :) ”

Sarnased artiklid