PULMAD BUDUAARIS: Liis ja Karel

PULMAD BUDUAARIS: Liis ja Karel
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Liis (30) ja Karel (31). Liis on pärit Viljandist ning Karel Pärnust. Liis on laste joogatreener ja läbi “Noored Kooli” programmi ka klassiõpetaja. Karel tegeleb digiturunduse ja loovjuhtimisega.

Kuna ja kus kohtusite?

“Olgugi, et me üksteist veel ei tundnud, liikusid meie mõtted juba pärast gümnaasiumit samas suunas. Nimelt kohtusime 2008. aastal ühes Soome väikelinnas, kuhu läksime mõlemad pärast gümnaasiumit õppima.”

Kaua olete koos olnud?

“Kaks aastat Soomes möödusid õppimisega, aga samas ka liblikatega kõhus. Kuna selget piiri meie suhte alguseks tõmmata oli keeruline, aga tähistamiseks tahaks ikka põhjust, siis kunagi otsustasime, et meie tähtpäevaks saab päev, mil kolisime kokku —  1.10.2010.”

Kuidas kihlusite?

“Ühe ilusa nädala alguses ütles Karel, et neljapäeva hommikuks tuleb kott pakkida, sest kohe pärast tööpäeva läheme kuskile salajasse kohta. Kuna mul oli just sünnipäev olnud, siis arvasin, et asi on seotud sellega ja kümnes aastapäev oli muu virr-varri keskel peast pühitud (muidugi seda suurem oli õhtune üllatus). Kuhu Karel siis mu viis? Võib öelda, et algusesse tagasi. Sõitsime 2020. aasta 1. oktoobri õhtul Helsingisse ja peatusime imelises Kämp hotellis. Pärast õhtusööki oma hotellituppa naastes oli Karel organiseerinud magustoidu laua koos mulli, lillede ja ühe suure karbiga… Jep, lugesid õigesti — suure karbiga. Kuna oleme mõlemad veidi ketside usku, siis sain endale kingituseks ühe imeilusa paari Jordani ketse. Esmapilgul jätkus mul silmi vaid Kareli ja nende ketside jaoks, aga hetk hiljem ilmus nähtavale ka üks väiksem karp, mis ei vaja ilmselt enam seletusi. Seal sees oli Kareli enda disainitud märk armastusest.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Kohtumise ja kihlasõrmuse vahele jäid 10 väga ägedat ja seiklusi täis aastat. Siiski loodame, et kihlumise ning pulmade vahe nii pikaks ei veni. Me oleme alati unistanud suurelt, aga teadupärast on korralike pulmade pidamine ka suur väljaminek. Usume, et unistused on täitumiseks ja see võiks ju olla meie võimalus :).”

Sarnased artiklid