PULMAD BUDUAARIS: Liis ja Viljo

PULMAD BUDUAARIS: Liis ja Viljo
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €! Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021. Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Liis (24) ja Viljo (34). Paar on pärit Harjumaalt. Liis töötab Omniva postkontoris ja Viljo kindlustuses riskijuhi erialal.

Kuna ja kus kohtusite?

“Kohtusime internetis, nagu paljudki tänapäeval.”

Kaua olete koos olnud?

“3 aastat.”

Kuidas kihlusite?

“Käisime Rootsi kruiisil. Oli minu sünnipäeva hommik. Läksime välitekile. Ilm oli päikseline ja soe. Olime just nende ilusate väikeste saarekeste vahel ja siis laskus Viljo ühele põlvele, ulatas sõrmuse ja küsis selle imelise küsimuse. Muidugi oli vastus Jah!””

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Unistuste pulm oleks justkui ühe kõige suurema unistuse täitumine. Olen väiksest tüdrukust saati unistanud printsessi kleidis abiellumisest ja nüüd kus, mul on imeline elukaaslane, kellega meil on väike poeg, oleks aeg ka minul saada sama perekonnanimi, mis neil :D. Nali naljaks, see oleks ühe pere veel rohkem pereks saamine, õnnelikult elupäevade lõpuni.”

Sarnased artiklid