PULMAD BUDUAARIS: Liisa ja Rauno

PULMAD BUDUAARIS: Liisa ja Rauno
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Liisa (25) ja Rauno (30). Paar on pärit Järvakandist. Liisa on küünetehnik ning Rauno mehaanik.

Kuna kohtusite?

“2014. aastal. Teadsime teineteist juba varem. Sõprusest kasvas välja armastus.”

Kaua olete koos olnud?

“Umbes 7 aastat.”

Kuidas kihlusite?

“Kihlusime päeval, mil saime teada esimesest rasedusest. Hommikul tegin testi ja õhtul tuli Rauno sõrmusega koju.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?
”Oleme koos olnud juba piisavalt pika aja, et olla kindel, et soovime koos vananeda. Meie peres kasvab kaks last. Elutempo on kiire ja miljoneid ei ole kõrvale pannud. Pulmad on meil mõttes juba mitu-mitu aastat. Oleme olnud tihti mõtetega juba sealmaal, et lähme registreerime ära ja oleks kõik täiuslik. Siiani aga oleme suutnud kiusatusele vastu panna. Unistame siiski suurest ja imeilusast pulmast, kus kõik on nii, nagu peab. Täpselt nii, nagu lapsepõlvest saati unistatud on. Loodame, et meie unistus kunagi täitub! Liisa ja Rauno.”

Sarnased artiklid