PULMAD BUDUAARIS: Lisette ja Argo

PULMAD BUDUAARIS: Lisette ja Argo
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €! Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021. Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Lisette (26) ja Argo (25). Paar on pärit Pärnust. Lisette on hetkel lapsehoolduspuhkusel ning Argo töötab ehituse alal.

Kuna ja kus kohtusite?

“2015. aastal välismaal — täpsemalt Viini peatänaval Austrias.”

Kaua olete koos olnud?

“2021. aasta septembris saab 6 aastat.”

Kuidas kihlusite?

“Kahjuks pole veel kihlunud, aga vihjeid tuleb küll.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Tahaksime juba kaua oma pulmi teha, aga on raske, kuna raha ei jätku. Tahaksin tunda ka, et kuulun perre. Pojal ja mehel on üks nimi, aga mul teine.”

Sarnased artiklid