PULMAD BUDUAARIS: Lovisa ja Tomas

Lisa kommentaar
PULMAD BUDUAARIS: Lovisa ja Tomas
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Lovisa (28) ja Tomas (30). Paar on pärit Tartust. Nad kohtusid 2017. aastal, kui Lovisa läks tööle metalli firmasse ja Tomas seal juba ees ootas, teadmata, et paar kuud hiljem on nad juba koos. “Esimesel kohtumisel tundsime midagi erilist meie vahel, mida me varem kumbki tundnud pole.”

Paar on koos olnud 3,5 aastat. Nad mõlemad töötavad Tartus metalli fimas. Tomas on lukkseppade meister ja Lovisa lukksepp, aga hetkel pesamunaga kodune.

“Kuidas kihlusite?”

“Kihlusime maalilises Haapsalu linnas (06.02.21) , mis on ka meie lemmik linn Eestis.”

”Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?”
“Eks tihtipeale jäävad suured pulmad/unistused raha taha kinni, aga kes ei unista, selle unistused ei lähe ka kunagi täide. Suur pulm on iga naise unistus, aga suurest pulmapeost suurem on armastus oma hingesugulase vastu. Sellise imelise tulevase abikaasaga nagu seda on Tomas ei ole üksi unistus liiga SUUR, et see täide viia, pulmad suure peoga või ilma, tulevased abikaasad igal juhul ❤”

Sarnased artiklid