PULMAD BUDUAARIS: Ly ja Mario

PULMAD BUDUAARIS: Ly ja Mario
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €! Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021. Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Ly (34) ja Mario (38). Ly on pärit Jõgeva- ning Mario Viljandimaalt. Ly on poes klienditeenindaja ja Mario on Oiu puhkemaja peremees, kes võtab inimesi vastu ja majutab.

Kuna ja kus kohtusite?

“Esimene kohtumine oli siis, kui Mario tuli minu kanti maja ehk Kudina Mõisa seest ehitama. Elukeerdkäigud viisid meid lahku ja umbes 15 aastat hiljem saime uuesti kokku ja nüüd oleme nii õnnelikud.”

Kaua olete koos olnud?

“Oleme olnud koos üle aasta.”

Kuidas kihlusite?

“Tegime väljasõidu Viljandisse ja olime toa broneerinud Endla hotelli, kuigi ma ei teadnud et see üllatus on. Sisse astudes olid voodil roosilehed ja laual pudel šampust. See vaatepilt oli väga ilus. Ma ei osanud midagi oodata, kui Mario põlvele langes ja mu käest selle küsimuse küsis. Ma olin nii ehmunud, aga ma olin nõus. Mul pisarad lihtsalt jooksid, aga need olid õnne pisarad.

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Saatus tõi meid 15 aastat hiljem kokku ja see peab lihtsalt midagi tähendama. Oleme mõlemad kindlad, et tahame seda väga. Me oleksime väga õnnelikud kui saaksime unistuste pulmad.”

Sarnased artiklid