PULMAD BUDUAARIS: Maarja ja Timo

PULMAD BUDUAARIS: Maarja ja Timo
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €! Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021. Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Maarja (37) ja Timo (30). Paar on pärit Ida-Virumaalt. Maarja on hotelliadministraator ning Timo töötab ehitussektoris.

Kuna ja kus kohtusite?

“Sõbra juures 2018. aastal.”

Kaua olete koos olnud?

“1 aasta 🙂.”

Kuidas kihlusite?

“Päev enne jõuluõhtut koos kodus olles romantilises hubases õhkkonnas. 🥰”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Oleme küll tavaline Eesti keskmine noorpere Ida-Virumaalt, aga meil on siiras soov kindlasti abielluda ja koos ühist elu rajada ning minna koos lõpuni nii heas kui halvas. 😍 Juba oleme ka pisiperet planeerimas. 🥰”

Sarnased artiklid