PULMAD BUDUAARIS: Madli ja Rednar

PULMAD BUDUAARIS: Madli ja Rednar
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Madli (22) ja Rednar (24). Paar on pärit Tartust. Madli naudib oma esimest aastat lasteaias rühmaõpetajana kõige pisematega. Rednar veedab oma päevi metallifirmas väärtustatud tõstukijuhina, kuid unistus on asuda tööle kaitseväkke rühmaülemana.

Kuna ja kus kohtusite?

“Meie tutvumislugu ei ole nii romantiline nagu mõnes armastusfilmis või raamatus. Leidsime üksteist tutvumisrakendusest Tinder 2018. aasta suvel.”

Kaua olete koos olnud?

“Koos oleme olnud pisut üle 2 ja poole aasta.”

Kuidas kihlusite?

“Rednari poolt planeeritud ja valmistatud kolme-käigulisel õhtusöögil. Kusjuures suure pabina tõttu toitudeni me ei jõudnudki.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Kuna hetkel läheb kogu lisaraha tulevase kodu soetamiseks ning siis juba sooviks hakata vaikselt pere looma. Seega ei oska me hetkel pulmaplaane kuhugi sokutada. Küll aga tahaks jagada oma tähtsat päeva pere ja lähedaste sõpradega.”

Sarnased artiklid