PULMAD BUDUAARIS: Maret ja Silver

PULMAD BUDUAARIS: Maret ja Silver
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Maret (25) ja Silver (33). Paar on pärit Raplamaalt.

Maret on põhikooli õpetaja (loodus – ja inimeseõpetus). Silver on operaator pelletitehases.

Kuna ja kus kohtusite? 

“Olime üksteist paar korda varem ühise projekti kaudu näinud. Päris tuttavaks saime august 2014, Türi Summerjamil. Mina tegin baaris tööd ja tema oli sõpradega pidutsema tulnud. Niimoodi ta mind peo lõpus tantsima kutsus.”

Kaua olete koos olnud?

Koos olnud 7 aastat ja abielus 6.

Kuidas kihlusite?

“Meil kihlumist eraldi polnud, aga mees tegi 2015.a juunis triki. Sosistas kõigi meie sõprade ees mulle, et kas ma tuleksin talle naiseks.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?
”Me oleme küll juba 5 aastat abielus olnud, aga oma pulmapäeval käisime vaid kahekesi registreerimas. Mina olin toona tudeng, kes poole kohaga tööl käis ja Silver oli just töökohta vahetanud. Aga soov oli meil suur. Nii jäigi sugulaste ja sõpradega pulmapidu pidamata. Igal aastal mõtlesime, et teeks peo, aga nii nagu ikka noortel kord oli tervis, kord oma kodu ja laps olulisem. Me ei kahetse, et läksime kahekesi, lihtsalt tahaks oma kallitele inimestele ka meie rõõmu pakkuda. ”

Sel suvel toimuva unistuste pulma kohta saad rohkem lugeda SIIT.

Sarnased artiklid