PULMAD BUDUAARIS: Mari ja Veiko

PULMAD BUDUAARIS: Mari ja Veiko
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Mari (27) ja Veiko (31). Mõlemad on pärit Järvamaalt. Veiko on Säreverest ning Mari Türilt. Mari on Paide Sookure Lasteaias õpetaja ning Veiko tegeleb auto sisude valmistamisega Tallinnas. Siiamaani on paar olnud nö kaugsuhtes, aga kohtuvad nii tihti kui võimalik.

Kuna ja kus kohtusite?

“Oleme käinud kunagi isegi ühes koolis. Mari oli 6.klassis ja mina 10.klassis, aga polnud teineteisega kokku puutunud enne, kuni otsustasime kokku saada Türil, 18.augustil aastal 2018.”

Kaua olete koos olnud?

“2 aastat, 6 kuud ja 3 päeva (seisuga 23.02.21).”

Kuidas kihlusite?

“Kihlusime 2020. aasta 10.mail, kui Maril oli sünnipäev ja otsustasin teda üllatada. Pisikeses kingikarbis oli sees hoopis särav kihlasõrmus.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama? 

“Mari planeerib seda oma mõtetes juba ammusest ajast (milline naine seda ei teeks) ja nüüd, kui see on käega katsutav, on isegi külaliste nimekiri valmis kirjutatud ja ühiselt valitud avavalsi laul. Oleme sellest koos unistatud algusest peale ja see on igati loogiline järgmine samm meie suhtes. Veel rohkem kui me ise, ootavad meie pulmi meie sõbrad. Küsimust: “No millal pulmad teete?” kuuleme väga tihti. Me mõlemad naudime seiklusi ja põnevust, seega selline viis pulmadeks oleks just meile sobiv ja elupäevade lõpuni meeldejääv.”

Sarnased artiklid