PULMAD BUDUAARIS: Mari-Liis ja Allar

PULMAD BUDUAARIS: Mari-Liis ja Allar
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Mari-Liis (30) ja Allar (33). Mari-Liis on pärit Tartust ning Allar Võrust. Nad kohtusid 2014. aastal internetikeskkonnas flirtic ja sellest ajast saati lahutamatud olnud. 09.08.2021 saab paaril koos 7 aastat.

Mari-Liis on hetkel uut ametit õppimas ja lõpetab kevadel kooli. Allar on ehitusvaldkonnas ettevõtja.

“Kuidas kihlusite?”

“Kihlusime 31.12.2020 ja ettepanek toimus romantiliselt oma kodus.”

”Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?”
“Meil on peagi 4 aastaseks saav laps ja meie suurim soov oleks saada ühtne perekonnanimi, mis teeks meist veel täiuslikuma pere ❤️”

Sarnased artiklid