PULMAD BUDUAARIS: Marian ja Rivo

PULMAD BUDUAARIS: Marian ja Rivo
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Marian (25) ja Rivo (30). Marian on pärit Haapsalust ja Rivo Põlvast. Marian töötab puidutehases ja Rivo metsahoolduses.

Kuna ja kus kohtusite?

“Kohtusime läbi ühise tuttava 6 aastat tagasi Soomes toimuval peol.”

Kaua olete koos olnud?

“4 aastat.”

Kuidas kihlusite?

“Kihlusime kodus 15.05.2019.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Rivo on kõige imelisem mees, kellega abielluda ning meil on ka peagi 3-aastaseks saav tütar. Oleks tore, kui meil oleks ühine perekonnanimi.”

Sarnased artiklid