PULMAD BUDUAARIS: Marie ja Mario

PULMAD BUDUAARIS: Marie ja Mario
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Marie (23) ja Mario (25). Paar on pärit Vändrast. Marie on tugiisik/tegevusjuhendaja ning lisaks õpib ta Tartu Ülikooli Pärnu Kolledžis Sotsiaaltöö ja rehabilitatsiooni korraldust. Mario töötab vaibavabrikus roboti operaatorina.

Kuna ja kus kohtusite?

“Kohtusime 2014 aasta alguses internetis, kuid suhe sai alguse alles 2016 juunis.”

Kaua olete koos olnud?

“Koos oleme olnud 4 aastat ja 9 kuud.”

Kuidas kihlusite?

“Kihlusime Narvas, mis oli minule täielik üllatus. Mario laskus ühel hetkel põlvele ja palus mind naiseks.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?
”Me kolisime kokku üsna varakult, nimelt olime suhtes olnud ainult 2 kuud. Teadsin kohe, et tema on mees, keda soovin oma abikaasaks. Rääkisime juba varakult pulmadest ning kui 2019. a juulis Mario mulle ettepaneku tegi, jõudis reaalsus kohale. Poleks ealeski arvanud, et me tõesti nii kaugele jõuame oma suhtega, aga seda saame teha vaid üheskoos, tiimina. Toetades üksteist halvas ja heas, ilus ja veas. Hoides, hoolides ja armastades. Arvan, et oleme andnud endast kõik, et hoida ja jääda hoidma meie suhet ning aina ehitada ühist tulevikku, abielu sealhulgas. Eelmise aasta suvel toimus meil ka leerikooli lõpetamine ning Mario ristimine. Soov on kiriklikult abielluda. Me oleme väärt unistuste pulma, kutsuma teineteist abikaasadeks ning pidada maha elu ilusaim pulm koos kõige lähedastemate inimestega!”

Sarnased artiklid