PULMAD BUDUAARIS: Marina ja Mart

PULMAD BUDUAARIS: Marina ja Mart
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €! Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021. Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Marina (28) ja Mart (30). Paar on pärit Raplast. Mardil on oma ehitusfirma ja Marina on lapsega kodus. Nad ootavad ka teist last.

Kuna ja kus kohtusite?

“9 aastat tagasi. Meil oli palju ühiseid sõpru, aga kohtusime kuidagi hilja.”

Kaua olete koos olnud?

“9 aastat.”

Kuidas kihlusite?

“Las Vegases vaateratta peal. Vaateratas jäi kõrgemais punktis seisma ja terve see ilus linn oli nähtav. Samal ajal laskus mees põlve peale ja lausus need 5 imelist sõna: “KAS SA TULED MULLE NAISEKS?” 🥰 See on iga naise unistus!”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Sest me oleme juba 3 aastat kihlatud. Hetkel on ka natukene teised prioriteedid. Tahame suuremat elamist ja kahjuks läheb raha maja ehitamisele. Ja kes ei tahaks nii ilusat kingitust saada?”

Sarnased artiklid