PULMAD BUDUAARIS: Marina ja Tarmo

Lisa kommentaar
PULMAD BUDUAARIS: Marina ja Tarmo
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks kaheksanda paariga, kelleks on Marina (24) ja Tarmo (40). Paar on pärit Tartumaalt.

Nad kohtusid aastaid tagasi ühel piljardiõhtul, mis toimus tänu ühistele sõpradele. 2021 sügisel saab neil koos 4 vahvat ja seiklusi täis aastat.

Tarmo töötab ehitusalal ning Marina on pisipojaga kodune.

Paar pole küll kihlunud, kuid on otsustanud, et kindlasti soovivad abielluda.

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Me oleme kindlad,et soovime abielluda ja teineteise jaoks olemas olla veel aastaid ja aastaid. Oleks väga vahva, kui saaksime oma rõõmu ja armastust jagada ka teistega. Üks suur ja uhke pulmapidu oleks selle jaoks ideaalne. Nagu paljudel naistel on minulgi väike unistus abielluda nagu tõeline printsess, ilusas kleidis, suures lossis 😏.”

Sel suvel toimuva unistuste pulma kohta saad rohkem lugeda SIIT.

Sarnased artiklid