PULMAD BUDUAARIS: Maris ja Marek

PULMAD BUDUAARIS: Maris ja Marek
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €! Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021. Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Maris (41) ja Marek (42). Paar on pärit Pärnust. Maris on meestejuuksur ja Marek mehhanismijuht.

Kuna ja kus kohtusite?

“Kohtusime Pärnus 2008. aastal.”

Kaua olete koos olnud?

“13 aastat.”

Kuidas kihlusite?

“Me ei ole kihlatud.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Olen alati unistanud romantilisest pulmast. Kujutan ette end kauni pruudina ja armastatud mees vaatab mind nii nagu ta pole seda kunagi teinud. Ma näen, et ta armastab mind ja pisar valgub silma, sest see on nii kaunis. Olen oma peas kõik välja mõelnud, milline oleks minu unistuste pulm.
Miks just meie peaksime selle endale saama???
Arvan, et just see ongi ideaalsest armastusest puudu. Meil on kodu ja kolm last ning oleme jõudnud elus etappi, kus me saame rohkem endale mõelda ja keskenduda just meie soovidele. Varem on esikohal olnud lapsed, kodu ja töö. Lapsed on piisavalt suured, et saaksime enda suhtesse rohkem panustada. Arvame, et unistuste pulmapidu on just see, mis meie teekonnast puudu on.”

Sarnased artiklid