PULMAD BUDUAARIS: Maris ja Reimo

PULMAD BUDUAARIS: Maris ja Reimo
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €! Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021. Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Maris ja Reimo. Paar on pärit Tõrvast. Maris on kokk ning Reimo ehitaja.

Kuna ja kus kohtusite?

“Kohtusime 3 aastat tagasi Tõrva jaanitulel. Reimo armus minusse esmakohtumisel. 13. august 2018 on meie ametliku suhte algus.”

Kaua olete koos olnud?

“3 aastat.”

Kuidas kihlusite?

“Sõrmus sai varem valmis ostetud, kuni Reimo, mu tulevane abikaasa, leidis sobiva hetke ettepaneku teha. Kihlasõrmuse sain detsembris.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Sest meie oleme inimesed, kes pole kunagi abielluda soovinud. See oli täitsa välistatud, kuid teineteist kohates tundsime, et nüüd abiellume.”

Sarnased artiklid