PULMAD BUDUAARIS: Maris ja Silver

PULMAD BUDUAARIS: Maris ja Silver
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Maris (38) ja Silver (30). Maris on pärit Saaremaalt ja Silver Tõrvast, aga elavad Vändras. Maris töötab koolis kunstiõpetajana ning juhatab huvikoolis kunstieriala. Silver ehitab Norras. Koos ehitavad nad oma unelmate elamustalu. Lisaks kasvatavad nad kahte ilusat tüdrukut ning koera Bossut.

Kuna ja kus kohtusite?

“2017. aastal internetis. Silver kirjutas mulle esimesena. Kirjas oli, et olen tema tõeline naine. Ta oli selles nii kindel. Ta ei teadnud mu õiget nimegi.”

Kaua olete koos olnud?

“4 aastat.”

Kuidas kihlusite?

“Abiellumise jutt oli ka varem jututeemadest läbi käinud. Kaua sa ikka ootad? Kange saarenaisena tegin ettepaneku koogiga, kus oli peal kiri.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“See, kuidas me tuttavaks saime ja see, mida me koos oleme selle 4 aasta jooksul läbi elanud, väärib ühte ilusat pulma. Võib ju olla “imal”, kuid Silver oli mulle terve aasta toeks, kui võitlesin rinnavähiga. Välimus muutus, aga Silver oli ikka mu kõrval. Ta rõhutas iga päev, et olen ilus ja tugev. Meie kooselu on eriline, sest Silver peab minu kahte tütart oma lasteks. Me täiendame üksteist. Mina olen selline kärts-mürts emotsioonidega, Silver aga rahulik. Oleme nagu yin ja yang.”

Sarnased artiklid