PULMAD BUDUAARIS: Marju ja Kristjan

PULMAD BUDUAARIS: Marju ja Kristjan
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Marju (25) ja Kristjan (25).

Marju on pärit Märjamaalt ja Kristjan Noarootsist.

Millega igapäevaselt tegelete?

“Marju: “Mina töötasin enne pisitütrega koju jäämist Dispakis müügiesindajana. Mulle meeldib ka väga tantsida ja olen HC Kehra Käsipalliklubi tantsutüdrukute grupi Dreamleaders liige.”

Kristjan: “Mina töötan Mehkas erinevate masinate hooldusspetsialistina. Vabal ajal harrastan krossisõitu ja ehitan oma perele mereäärset maja.””

Kuna ja kus kohtusite?

“Me kohtusime 10 aastat tagasi 2011. aasta sügisel Noarootsi Gümnaasiumis, kus alustasime mõlemad oma keskhariduse õpinguid ning sattusime ka samasse ühiselamusse elama (siinkohal tervitame kõiki endisi ja praeguseid NG õpilasi ning Vanadekodu ühika elanikke). Tõsisesse suhtesse astusime gümnaasiumi lõpuklassis.”

Kaua olete koos olnud?

“Koos oleme olnud nüüdseks 7 ja pool aastat. Meie väikeses peres kasvab ka imearmas 1-aastane tüdrukutirts, keda armastame siin maailmas üle kõige.”

Kuidas kihlusite?

“Kristjan tegi väga armsa ettepaneku eelmine aasta minu 25. sünnipäeval. See kõik oli mulle suur üllatus ja kogu pere poolt salaja nii hästi organiseeritud. See toimus Noarootsis minu kõige lemmikumas rannas. Kristjan kutsus mind lihtsalt randa jalutama ja äkitselt oli mere ääres metsalagendikul romantiline kohake laternate, küünalde, šampuse ja kõige muu heaga. Seejärel võttis ta põuest karbi sõrmusega ja tegi ettepaneku. See oli kindlasti mu elu kõige romantilisem hetk, mis jääb alatiseks meelde.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Me oleme pikemat aega mõelnud pulmadele, aga hetkel lähevad kõik vahendid oma maja ehitamisele. Meie soov aga kõik sama perekonnanime kanda on suur, seega otsustasime abielu küll registreerida, kuid pidu jääb kahjuks maja ehitamise nimel eelarvest välja. Huvitav kokkusattumus on see, et panime registreerimise kuupäeva just hiljuti paika selle aasta juulikuusse. Nüüd aga kuulsime sellest suurepärasest konkursist ja võitmise korral pulmapeo kuupäev on justkui meile mõeldud. Samuti on meil väga vedanud oma perekondade ja sõpradega. Unistuste pulma võitmine oleks parim võimalus ka neile pakkuda pidu, mida nad on meile kallite inimestena väärt. <3”

Sarnased artiklid