PULMAD BUDUAARIS: Marko ja Kairi

PULMAD BUDUAARIS: Marko ja Kairi
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Marko ja Kairi. Paar on pärit Harjumaalt. Nad tutvusid teineteisega interneti kaudu. Marko on tootmistööline ning Kairi on kokk.

Kaua olete koos olnud?

“9 aastat.”

Kuidas kihlusite?

“Läksin tulevase äia juurde ja palusin tütre kätt.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Me oleme plaaninud pulmi juba mitu head aastat. Kahjuks kasvab peres sügava puudega noormees ja vabad vahendid lähevad alati sinna. Minu tulevane abikaasa on olnud minu lapsele juba aastaid heaks emaks, kuigi ta ei ole lapse bioloogiline ema.”

Sarnased artiklid