PULMAD BUDUAARIS: Meelis ja Reelika

PULMAD BUDUAARIS: Meelis ja Reelika
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Meelis (42) ja Reelika (43). Paar on pärit Haapsalust. Vabal ajal tegeleb Reelika ratsutamise ning elukaaslane Meelis raamatute lugemisega ning Kaitseliiduga.

“Kuidas kihlusite?”

“Kihlusime 25.12.2014 kodus jõululaua ääres.”

”Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?”
“Aastate jooksul on tulnud ette rahalisi ootamatusi ja seetõttu ei ole olnud võimalik piisavalt palju raha meie unistuste pulmade jaoks kõrvale panna. Lisaks kasvavad meie kodus kaks imelist last, kellele oleme endi asemel rohkem oma aega ja energiat pühendanud. Nüüd on lapsed iseseisvamad ja aeg käes, et rohkem enda suhtele taas sajaga pühenduda! 20 000 euro võitmine annaks meile täpselt vajaliku stardipaugu ja palju-palju uut initsiatiivi.”

Sarnased artiklid