PULMAD BUDUAARIS: Merike ja Rein

PULMAD BUDUAARIS: Merike ja Rein
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €! Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021. Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Merike (48) ja Rein (55). Paar on pärit Tallinnast. Merike on ettevõtja ja kinnisvaramaakler ning Rein töötab ehitussektoris kahjulike ainete spetsialistina.

Kuna ja kus kohtusite?

“Kohtusime esimest korda juulis 2019. Reinu vennanaine (paras kosjasobitaja :) tahtis juba tükk aega meid kokku viia, aga ma ei võtnud kuidagi vedu…Ja lõpuks olin siis nõus minema Reinuga koos vähemat ühele kontserdile Tallinna Lauluväljakul… ja nii see siis läks. :)”

Kaua olete koos olnud?

“27. juulil saab 2 aastat.”

Kuidas kihlusite?

“Kihlusime 9.veebruaril 2020. Olime tulnud just koju poodide tuurilt, kus Rein käitus koguaeg kuidagi väga kummaliselt :)… Mingil hetkel, kui olin toimetamas magamistoas, tuli Rein minu juurde, haaras mul käest, laskus ühele põlvele, käes avatud sõrmusekarp ja palus mind endale naiseks :) See oli NII ootamatu, aga väga liigutav žest, õnnepisarad lausa voolasid. Ta oli plaaninud teha seda küll sõbrapäeval ja veidi teistmoodi, aga lihtsalt ei suutnud kauem oodata… “Ma olen oma otsuse teinud ja tahan sinuga veeta oma ülejäänud elu, milleks oodata!?” See oli tema kommentaar tema kärsitu käitumise kohta.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Miks mitte? Me pole enam esimeses nooruses ja milleks oodata või jätta see suur samm tegemata — elame ju vaid korra ja oleme oma valikus kindlad! Seoses tekkinud keerulise olukorraga maailmas oleme pidanud väga palju üksteisest lahus olema, eelmisel aastal läksid ka pulmaplaanid vett vedama ja nüüd sooviks väga-väga seda ühist unistust teoks teha. Me olime mitmeid aastaid tagasi ka varem kohtunud Reinu venna juures, kuid vaid põgusalt. Usume, et sellel, et me uuesti sedasi kokku saime ja kokku jäime, peab olema saatusest määratud sügavam tähendus. Sooviksime väga teha oma liit ametlikuks ning tähistada seda väga olulist päeva koos oma kõige lähedasemate inimestega.”

Sarnased artiklid