PULMAD BUDUAARIS: Merili ja Keio

PULMAD BUDUAARIS: Merili ja Keio
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Merili (29) ja Keio (34). Paar on pärit Järvamaalt. Merili viibib lapsehoolduspuhkusel ning Keio on ventilatsioonitehnik.

Kuna ja kus kohtusite?

“26.01.2006 Türil.”

Kaua olete koos olnud?

“15 aastat.”

Kuidas kihlusite?

“Kahjuks veel pole kihlunud, aga plaan on teha ettepanek Merili 30. sünnipäeval 5. mail. Sel aastal täitus ka 15 aastat koosolemisest.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Usun, et oleksime selle pulmapeo suured väärilised. Oleme suhtes käinud läbi kõikidest olukordadest, millest veel vähegi saab. Oleme palju halba üle elanud. Õnneks head on siiski rohkem olnud, mis on meid ka kokku jätnud. Meil on kaks imetoredat last, kes ootavad pingsalt meie pulmi. Kahjuks on need plaanid koguaeg tahaplaanile jäänud, kuna suur soov on oma kodu enne muretseda. Kodu on suurem kuluallikas ja seega pulmapidu hetkel lubada ei saaks. Oleksime väga tänulikud ja elurõõmsad sellise võimaluse üle.”

Sarnased artiklid