PULMAD BUDUAARIS: Merilin ja Aimar

PULMAD BUDUAARIS: Merilin ja Aimar
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Merilin (25) ja Aimar (34). Paar on pärit Lääne-Virumaalt. Merilin on kahe tütrega kodune ema. Suurem neist saab 19. aprillil 3-aastaseks ja väiksem 29. märtsil 1-aastaseks. Aimar on Eesti sisene CE-kategooria autojuht, mistõttu veedab ta kodus vaid üürikesed nädalavahetused.

Kuna ja kus kohtusite?

“Kohtusime 2016. aastal Merilini üürikorteris sõpradevahelisel koosviibimisel.”

Kaua olete koos olnud?

“28. veebruar 2021 täitub meil neli aastat kooselu.”

Kuidas kihlusite?

“Kihlus toimus 2018. aasta perekondlikul jõuluõhtul Merilini vanaema juures. Aimar läks vaatama, kuhu küll Jõuluvana nii kauaks jäänud on. Tagasi tulles oli tal taadi asemel kaasas kimp punaseid roose. Seejärel laskus ta Merilini sugulaste juures olekul ühele põlvele, pidas pika kõne ja küsis lõpetuseks: “Kas sa kannataksid mind elu lõpuni!?”. Sellele järgnes Merilini värisevasse kätte sõrmuse panek.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?
”Sest me armastame teineteist väga ja oleme läbinud nii mõnedki proovikivid ning jäänud siiski kokku. Me usume, et abiellumine ning meeldejääv pulmapidu ühendavad inimesi omamoodi maagiana. Kui me 2016. aasta detsembris kohtudes ei osanud me arvata, et meie elu sellise pöörde võtab. 2017. aasta algas tormiliselt ja kohtusime aina tihedamalt, jutustasime, kohvitasime, Merilin aitas Aimaril C-kategooria teooriat õppida ja palju muud, kuni üks hetk oli Merilin ülepeakaela armunud mehesse, kes ta muresid nii truult kuulas. Aimariga aga asi nii lihtne ei olnud, sest tema ei mõiganud ega saanud midagi aru, et neiu armunud silmadega teda üksisilmi vaid imetleb. Ei uskunud ta ka oma parima sõbra ega õe eelaimduseid, et neiu on temasse armunud. Kuni üks hetk sai Aimar aru, et midagi on tõesti selle naisterahvaga vist nihu ja tema käitumine ei ole enam õige. Seejärel end kogudes ja asjad selgeks rääkides, sai vastu võetud otsus, et proovitakse leida ühine tee ja sealt arenes asi edasi juba kiiresti – veebruari lõpust sai võetud ühine korter, 2018. aasta aprillis sündis esimene tütar Lende, detsemberis sai kihlutud, 2019. aasta algusses ostetud oma korter ning 2020. aasta märtsis sündis teine tütar Loore. Kihlumisest on nüüd möödas üle kahe aasta. Selle ajaga on läbi elatud juba kõikvõimalikud olukorrad ja emotsioonid. Rajatud on ka ühine kodu koos väikese armsa perekonnaga. Nüüd oleks ideaalne aeg teha ära ka Merilini teismelisest neiust saati unistatud juulikuu pulmad. Viimased kuud on Merilin neist unistanud eriti aktiivselt ja muudkui otsinud erinevaid paikasid ning teinud hinnapäringuid, et saada ülevaade kui suuri summasid oleks vaja koguda. Hinges ta muidu teab, et rahaliselt ei ole niipea võimalik abielluda. Samuti on Aimar stressis, sest raske on olla teadmisega, et ei saa armastatud naisele pakkuda selliseid pulmi, millest ta unistab.”

Sarnased artiklid