PULMAD BUDUAARIS: Merilin ja Marko

PULMAD BUDUAARIS: Merilin ja Marko
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Merilin (24) ja Marko (24). Paar on pärit Tallinnast.

Millega igapäevaselt tegelete?

“Mina (Merilin), olen lõpetanud alushariduse pedagoogi eriala Tallinna Ülikoolis, aga hetkel töötan Buxhöwden pagaris klienditeenindajana. Marko on aga KYC/AML specialist Nordea pangas. Kasvatame ka meie imearmsat 2-aastast poega :)”

Kuna ja kus kohtusite? 

“Kohtusime juba 2012. aastal, kui meist said klassikaaslased. See polnud kohe kindlasti armastus esimesest silmapilgust. Me ei sallinud üksteist silmaotsaski pea 3 aastat. Alles 12. klassi lõpus hakkasime aru saama, et päris toredad oleme. Ja nii see asi läkski :)”

Kaua olete koos olnud? 

“18. juunil 2021 saab meil 6 aastat täis.”

Kuidas kihlusite?

“Meie kihlumine on veidi naljakas, sest olen alati teadnud, et me abiellume, aga ootasin seda sõrmust ikka. Marko üks päev siis ütles: “Kell 10 tehakse pood lahti, pane end riidesse ja lähme ostame sõrmuse ära.” Ma arvasin, et ta teeb nalja, aga kui kell oli 9:55 ja ta ootas mind riided seljas, siis sain aru, et ongi asi tõsine. Käisime valisime sõrmuse ära ja tulime koju tagasi. Meie poeg istus diivanil ja Marko langes siis ühele põlvele ja tuligi see küsimus ära:)”

Sel suvel toimuva unistuste pulma kohta saad rohkem lugeda SIIT.

Sarnased artiklid