PULMAD BUDUAARIS: Merilin ja Martin

PULMAD BUDUAARIS: Merilin ja Martin
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Merilin (30) ja Martin (30). Paar on pärit Võrust. Martin on operaator puidufirmas ja Merilin on hetkel lastega kodune.

Kuna ja kus kohtusite?

“Kohtusime 2009. aastal, minu (Merilin) 18. aasta sünnipäevapeol.”

Kaua olete koos olnud?

“Juunis saab 12 aastat. :)”

Kuidas kihlusite?

Kihlusime eelmine aasta veebruaris. Naljakal kombel tuli kihluse mõte mõlemal üheaegselt ja romantilise õhtusöögi (mis tuli ootamatu üllatusena) saatel, nii saigi sõrmus sõrme.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Pulmad on asi, mille peale oleme mõelnud aastaid ja nii klišee kui ka see poleks, siis tavalisel Eesti perel pole kahjuks kunagi sellist raha, millega üks ilus ja ainus pulmapidu korraldada. Peres on kasvamas kaks väikest tüdrukut, kellest saaksid imelised lilleneiud. Meie kahe pere kokku on üsna suur ja juba aastaid sooviksid kõik seda imelist koosviibimist ja armastuse tähistamise sündmust näha. See aasta suvi oleks ideaalne, juba maagiliste numbrite kokkulangemisel. 12 aastat, 21 juuli 2021. See peab olema märk!”

Sarnased artiklid