PULMAD BUDUAARIS: Merily ja Christopher

PULMAD BUDUAARIS: Merily ja Christopher
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Merily (25) ja Christopher (24). Merily on pärit Nõmmelt ning Christopher Viimsist. Nüüd elavad nad koos Viimsis.

Merily on hetkel lapsega kodune ja Christopher töötab Postimehes spordiajakirjanikuna.

Kuna ja kus kohtusite?

“Kohtusime 2017. aastal Järve Keskuses. Mina töötasin klienditeenindajana Subways ja Christopher klienditeenindaja Krugeri veinipoes. Päevi jõllitasime üksteist, kuniks ma saatsin talle veinipoodi oma nimega šokolaadi ja nii see kõik edasi hakkaski arenema.”

Kaua olete koos olnud?

“Koos oleme olnud 2017. aastast ja nüüdseks kasvatame koos ka meie esimest ühist alla aastast last.”

Kuidas kihlusite?

“Ma teadsin alati, et kui tuleb laps, siis võiks ka kõigil üks perekonnanimi olla. Saatsin Christopherile piltidena pikalt vihjeid päevani, mil see lõpuks juhtus. Panime õues last magama, kuni ta ühel hetkel paluski mu kätt, seal samas vankri kõrval.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Kuna pisikese lapse kõrvalt on muude asjadega tegelemine niigi raskendatud, sealhulgas pulmade planeerimine, siis olekski hea võimalus, kui meie tähtsa päevaga tegelevad oma ala spetsialistid. Nii oleks meil vähem pinget ja saaksime sellest päevast täielikult rõõmu tunda.”

Sarnased artiklid