PULMAD BUDUAARIS: Merje ja Agris

PULMAD BUDUAARIS: Merje ja Agris
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Merje (38) ja Agris (36). Paar on pärit Rakverest.

Paaril on pereettevõte, mis tegutseb ehitusvaldkonnas. Merje tegeleb hobi korras t-särkide trükkimise ja koristusteenuse pakkumisega.

Kuna ja kus kohtusite? 

“8 okt 2001. Kohtusime läbi tutvumiskuulutuse Rakveres”

Kaua olete koos olnud?

“Sel sügisel saab 20 aastat koos oldud.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?
”Sest tore oleks, kui mina oleksin ka lõpuks sama nimega nagu lapsed ja mees. Nii äge oleks 20 aastat kooselu tähistada koos kõigi sõprade ja sugulastega ning lõpuks üks korralik pulmapidu maha pidada.

Sel suvel toimuva unistuste pulma kohta saad rohkem lugeda SIIT.

Sarnased artiklid