PULMAD BUDUAARIS: Merke ja Klenn

PULMAD BUDUAARIS: Merke ja Klenn
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Merke (29) ja Klenn (31). Paar on pärit Tallinnast. Merke töötab meditsiini valdkonnas ja Klennil on oma puksiirteenust pakkuv firma “Puksiirihunt”.

Kuna ja kus kohtusite?

“2014. aastal. Eesti BMW klubi suvepäevadel.”

Kaua olete koos olnud?

“2021. aasta mais saab 6 aastat.”

Kuidas kihlusite?

“Kihlusime 2019. aasta märtsis 2 päeva enne minu sünnipäeva.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Tegelikult on meil pulmaplaanid juba tehtud järgmiseks aastaks (22.07.2022). See toimuks peaaegu samal kuupäeval, mida Teie praegu pakute (21.07.2021). Hetkel teavad kõik meie pereliikmed ning sõbrad, et pulmad tulevad järgmine aasta. Seega selle mängu võit oleks üllatus kõigile meie sõpradele ja tuttavatele. Ja meie pulmad on planeeritud ka väga suurejooneliselt, sest meile mõlemale meeldivad uhked pulmad ning teiseks oleme kokkuleppinud, et tõenäoliselt teeme seda vaid kord elus, siis see võiks olla korraldatud nii, et jääb igavesti meelde.”

Sarnased artiklid