PULMAD BUDUAARIS: Merle ja Martin

PULMAD BUDUAARIS: Merle ja Martin
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €! Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021. Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Merle (29) ja Martin (33). Paar on pärit Jõgevamaalt. Martin töötab harvesteri operaatorijuhina (õppis põllumajandust) ja Merle on hetkel kodune, aga on õppinud kokaks.

Kuna ja kus kohtusite?

“Kohtusime 2008. aastal minu kodukandis.”

Kaua olete koos olnud?

“12 aastat.”

Kuidas kihlusite?

“Kihlusime 14. veebruaril aastal 2015. See oli lihtsalt nii ilus hetk! Me veetsime koos aega kodus ja laskus ootamatult ühele põlvele. Elukaaslasel oli väike karp käes ja palus südamlike lausetega minu kätt. Me olime mõlemad liigutatud südamlikust hetkest. Ma vastasin jaa ning me puhkesime mõlemad pisaraisse. Me kallistasime ja suudlesime ning olime hetkest südamlikult liigutatud.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Me oleme seda pikalt mõelnud ja arutanud. Pulmade korraldamine on jäänud aja ja ressursi taha kinni. See oleks võrratu kingitus meile kahele.”

Sarnased artiklid