PULMAD BUDUAARIS: Merlin ja Varmo

PULMAD BUDUAARIS: Merlin ja Varmo
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €! Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021. Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Merlin (30) ja Varmo (32). Merlin on pärit Tapalt ja Varmo Elvast. Merlin töötab kaubanduses ja Varmo tegeleb ehitusega.

Kuna ja kus kohtusite?

“Tegelikult teame üksteist juba sellest ajast, kui mõlemad alles mähkmetes olime. Eluteed viisid meid algselt erinevatesse suundadesse, et siis 6 aastat tagasi saaksime uuesti kohtuda ja ühist elu alustada.”

Kaua olete koos olnud?

“6 aastat.”

Kuidas kihlusite?

“Mis kihlus???!! Eesti mehelt võib seda sõrmust vist ootama jäädagi, enne saavad pulmad peetud, kui Eesti mees saab üle välja hõigatud tõest ”Kihlasõrmus peab maksma 3 kuupalka”. Eestis käiakse tulevasel ämmal kosjas – ja noh, see on juba edukalt tehtud. Seega niimoodi me sellest kihlusest sujuvalt üle oleme läinud ja mõtleme hoopis pulmadele.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

Et Varmo lõpuks ometi saaks sõprade pidevale küsimusele: ”No kuna siis naise ära võtad?” vastata sirge seljaga ”21.7.21”.

Sarnased artiklid