PULMAD BUDUAARIS: Mija-Liis ja Argo

PULMAD BUDUAARIS: Mija-Liis ja Argo
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €! Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021. Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Mija-Liis (23) ja Argo (30). Paar on pärit Lääne-Virumaalt. Mija-Liis on tootmistööline ning Argo tööjuht.

Kuna ja kus kohtusite?

“Peaaegu 5 aastat tagasi autoremonditöökojas.”

Kaua olete koos olnud?

“4,5 aastat.”

Kuidas kihlusite?

“3 aastat tagasi valentinipäeval, kui hommikul ärgates kinkisin mehele sõrmused voodisse.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Meil on ühine tütar Renate. Oleme küll abielus novembrist, aga kuna koroona ajal suurt pidu teha ei saanud, siis tahaks ikka sõprade ja perega päris pulmapidu teha.”

Sarnased artiklid