PULMAD BUDUAARIS: Mirjam ja Mart

PULMAD BUDUAARIS: Mirjam ja Mart
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Mirjam (25) ja Mart (30).

Kust pärit olete?

“Oleme mõlemad pärit Rakverest, Hetkel elame ja õpime/töötame Tartus!”

Millega igapäevaselt tegelete?

“Mina olen lõpetanud huvijuhtimise eriala ning hetkel õpin Tartu Ülikoolis humanitaar- ja sotsiaalainete õpetajaks ning sotsiaalpedagoogiks, aga minu põhitöö on tegelikult tõlkimine. Mart töötab autojuhina.”

Kuna ja kus kohtusite?

“2013. aasta oktoobris otsustasin mina oma sõbrannaga klubisse tantsima minna – mõeldud, tehtud. Sel õhtul polnud peale minu ja sõbranna klubis mitte kedagi, seega nautisime õhtut täiega, küsisime soovilugusid, jõime häid jooke ja tantsisime. Siis aga tuli üks seltskond ja kuidagi me ühe laua taga lõpuks istusime ja jäime kahekesi. Rääkisime vist lausa pea kogu öö. Tegelikult teadsime teineteist ühiste tuttavate kaudu juba varem, aga ei suhelnud. Sel õhtul saatis ta mind ja sõbrannat koju nagu tõeline härrasmees ning vahetasime numbreid. Sealt edasi käis kõik juba väga kiiresti – arusaam, et soovime teineteisega oma elu jagada. Mina olin siis just alles värskelt täisealiseks saanud.”

Kaua olete koos olnud?

“Üle 7 aasta (20.10.2021 saab 8 aastat).”

Kuidas kihlusite?

“Oleme rääkinud kihlusest ja pulmadest väga palju, ent praegu on jäänud see kahjuks raha taha. Seega polegi kihlunud! Aga imelistest pulmadest unistame siiski mõlemad.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?
”Koos oldud aja jooksul oleme teineteist hästi tundma õppinud, oleme olnud kaugsuhtes, kui Mart elas ja töötas Soomes. Leidsime ühise kire – reisimise, mis on küll hetkel teadmata ajaks pausil, kuid unistame juba järgmistest sihtkohtadest. Elasime koos aastakese ka Hispaanias. Oleme koos palju seigelnud, veetnud ilusaid hetki, olnud teineteise kõrval, kui on olnud raske. Koos on meil olnud üks pööraselt äge teekond ning abielu täidaks ühe meie suure unistuse. Nii nagu paljud naised, unistan ka mina loomulikult imelisest päevast valges kleidis, uhkes lossis, ümbritsetuna kõige lähedasematega, et öelda “jah” oma kõige kallimale.”

Sarnased artiklid