PULMAD BUDUAARIS: Monica ja Germo

PULMAD BUDUAARIS: Monica ja Germo
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Monica (22) ja Germo (30). Paar on pärit Rakverest. Germo töötab puidutsehhi juhina ning Monica on hetkel täiskohaga Emme.

Kuna ja kus kohtusite?

“Meie kohtumine oli justkui filmist väljalõigatud… Suundume siis tagasi päeva, mil me kaks kohtusime. 19.mai… Olin just lõpetamas oma tööpäeva/ööd baaris. Vaatasin seinal kellaaega, milleks oli 4.35 ja mõtlesin: “Jess, 25 min veel ja sulgeme uksed.” 10 min hiljem siseneski tollesse baari Germo oma sõpradega. Ja sealt ta siis tuli… jäi seisma… vaatas mind sõnagi lausumata. Siis võttis sõbralt ümbert kinni ja rääkisid seal omaette midagi. Lõpuks tuli Germo baarileti äärde. Peale nende ei olnud baaris enam kedagi ning Germo ütles, et suunduvad edasi. Nii kui Germo järelt uks kinni läks, tundsin kuidas ma üle kere värisema hakkasin… Võtsin oma telefoni, valisin sealt oma ema numbri ja saatsin talle sõnumi: “MA KOHTASIN OMA ELUARMASTUST JA EI KÜSINUD TEMA NIME!!! 😭😭😭😂😂.” Too päev ma muidugi ei osanud arvata ka, et pooleldi naljaga kirjutatud sõnum on 100% tõsi.. Kohe kui olin uksed sulgenud, helistasin sõbrannale ja halasin kui loll ma ikka olen ja et ei suutnud ennast kokku võtta ja küsida ta nime.. Ta oli parasjagu just linna teisest baarist koju hakkamas minema, seega otsustasime koos minna. Ja SIIS ME KOHTUSIMEGI UUESTI! Nad otsustasid meid sõpradega saata ning siis ma tundsin, et see on saatus. Keskväljakul on meil siin Rakveres purskkaev. Tegime kihlveo, et kes kaotab, läheb purskkaevu ujuma. Ja muidugi kaotas Germo. Kõik videod ja pildid, mis toopäev tegime – on lihtsalt parim mälestus üldse. Kuskil poolteist aastat hiljem küsis Germo parim sõber (kes temaga too öö oli) mu käest: “Monica, kas sa mäletad, kui seisime baarileti ees ning rääkisime miskit?” Muidugi ju mäletasin.. ”Germo ütles mulle sinule osutades, et vot see tüdruk saab minu omaks.” Ja siin me siis nüüd oleme… 3 aastat koos oldud…. 1 aasta kihlatud.. ning kasvatame meie armastuse vilja pisitütar Cecilyat.. Nii nii palju oleks veel rääkida ja siia kirja panna, kuid kui peaksime võitma, siis saab ka Germo enda mõtteid teiega jagada! ❤️”

Kaua olete koos olnud?

“3 aastat.”

Kuidas kihlusite?

“14. veebruaril sama baari ees, kus tutvusime.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Ma usun et meie armastus ja meie lugu on sama romantiline kui teie pakkumine. Ma isegi ei oskaks sõnadesse panna seda tunnet, kui me peaks võitma. Aga see kõik on teie kätes. ❤️”

Sarnased artiklid