PULMAD BUDUAARIS: Nastia ja Ingvar

PULMAD BUDUAARIS: Nastia ja Ingvar
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Nastia (26) ja Ingvar (34). Paar on pärit Raplamaalt.

Millega igapäevaselt tegelete?

“Kasvatame imearmsaid lapsi. 😍 Mees töötab ehitusel ja mina tegelen müügitööga. Vabal ajal pühendame kõik oma kahele parimale lapsele. ❤️”

Kuna ja kus kohtusite?

“Me pilgud kohtusid esimest korda klubis “Münt”. Me üksteisega ei suhelnud terve pidu. 😳😂. Lisasin teda facebookis sõbralisti. Ma ei tea miks ma seda tegin, aga tundus, et see oleks nagu õige. SAATUS. Peale seda kohtusin tema pool ja sinna ma jäin. Jõudsime 3 kuud koos olla ja jäin rasedaks. Saime imelise planeeritud poja. 😍 SEE OLI ARMASTUS ESIMESEST SILMAPILGUST.”

Kaua olete koos olnud?

“7 imelist aastat täis armastust. 😍”

Kuidas kihlusite?

“Pole veel kihlunud. Mehega oleme rääkinud sellest palju. See kõik jääb raha taha KAHJUKS. Ja ainult meie pole rääkinud, vaid ka meie poeg, kes küsib: “Emme, millal sina Kõrvaks saad?”.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Esiteks mainiks ära, et seda auhinda/võitu vääriks ükskõik kes! See on iga naise ja pere unistus, mis liidab pere üheks tervikuks! Meie pere sooviks siiralt täita enda ja meie poja unistuse, st olla tervik oma perekonnas. Sooviksin, et lapsed näeksid ühtset pere ja selle väärtusi. Üks asi, mis jääb puudu on ilus pulm meie pere ja sõprade hulgas. Andestada oma lähedastele ja näidata neile mis on Armastus. ❤️ PÄEV MIS MUUDAKS MEIE PERE ELU IGAVESEKS. 😍❤️”

Sarnased artiklid