PULMAD BUDUAARIS: Nele ja Rainer

Lisa kommentaar
PULMAD BUDUAARIS: Nele ja Rainer
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Nele (28) ja Rainer (31). Paar on pärit Tartust. Nad kohtusid 5. detsembril 2015 ööklubis Atlantis ning suhtes on nad olnud 5 aastat. Nele on lapsega kodune (varasem kutseõpetaja), kuid selle kõrval annab jumpingu trenne ning Rainer töötab veemajanduses.
Ametlikku kihlumist pole neil veel olnud, kuid on üksteises kindlad ja soovivad abielluda.

”Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?”
”Oleme üksteisest tundnud ning koos olnud juba ilusad 5 aastat, mille jooksul oleme ühiselt ostnud kodu ning loonud armsa viieliikmeline pere, kuhu lisaks meile kuulub kaks imelist last ning tore kiisupoiss. Panustame heasse suhtesse igapäevaselt, märgates üksteisest ning jagades aega lisaks lastele ka teineteisele. Unistuste pulmad oleks meie imelisele muinasjutule tõeliselt suurepärane jätk.”

Sel suvel toimuva unistuste pulma kohta saad rohkem lugeda SIIT.

Sarnased artiklid