PULMAD BUDUAARIS: Oksana ja Daniil

PULMAD BUDUAARIS: Oksana ja Daniil
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €! Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021. Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Oksana ja Daniil. Paar on pärit Jõhvist. Oksana töötab riiklikus koolis koolijuhiabina. Daniil on tööstusautomaatika insener.

Kuna ja kus kohtusite?

“Nagu tänapäeval ikka on moes, algas ka meie kahe lugu sotsiaalmeediast. Ühel ilusal päeval panin toona veel tundmatu Daniili pildile like’i, millele momentaalselt järgnes like ka Daniili poolt. Otsustasin ohjad enda kätte võtta ja võtsin noormehega ise ühendust. Esmakohtumine toimus 21.10.2016 ja alates sellest päevast oleme lahutamatud.”

Kaua olete koos olnud?

“Oleme olnud koos juba 5 aastat.”

Kuidas kihlusite?

“See juhtus täiesti spontaanselt keset tavalist argipäeva. Olime parasjagu kodus puhkamas, kui Daniil otsustas värisevate kätega küsida, kas ma tulen talle ametlikult naiseks ning kui vastus on jaatav, kas võtan ka tema perekonnanime? Loomulikult oli vastus positiivne!”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Viis aastat tundub piisavalt pikk aeg, et asi lõpuks ametlikuks teha. Oleme kindlad, et see liit jääb püsima ja siiralt loodame, et nii läheb ka meie “konkurentidel”. Otseloomulikult tooks Buduaari unistuste pulm meile ja külalistele ohtralt positiivseid emotsioone, mis jäävad püsima terveks eluks.”

Sarnased artiklid