PULMAD BUDUAARIS: Piret ja Rauno

PULMAD BUDUAARIS: Piret ja Rauno
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €! Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021. Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Piret (29) ja Rauno (41). Paar on pärit Harjumaalt.

Kuna ja kus kohtusite?

“Kohtusime vanas Ülemiste keskuses. Läksin töövestlusele. Vaatasin seal liikuvaid inimesi ja siis tuli kena mees trepist ülesse. Mõtlesin endamisi, et milline mees. Järgnevalt helises minu telefon ja appi see oli tema (ehk nüüd minu mees Rauno)!”

Kaua olete koos olnud?

“2013. aastast alates.”

Kuidas kihlusite?

“Mees tuli Hispaaniast koos sõrmusega koju. :) Hommikul kell 7 läks magama ja sõrmus jäi kööki laua peale.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Me oleme üks eriline paar. Meie vanusevahe on 12 aastat. Oleme tähtkujult kaalud ja skorpion. Meie sünnipäevad on 4.10 ja 4.11. Meiesugused inimesed ei saaks üldiselt koos elada, sest oleme nii erinevad aga – ja + tõmbuvad ikka kokku. Me pole küll päris kõike kogenud, kuna pulmad on veel puudu. Usume, et see liidab meid veel rohkem kokku.
Minu vanaema ia vanaisa vanusevahe on ka 12 aastat ja nemad elavad juba 52 aastat koos. Minu jaoks on see 12 ilus number. Me armastame teineteist. Me ei ütle seda palju, kuna me teame seda.

Miks me ise pole pulmi teinud? Selle tõttu, et mina tahan suuri pulmi, aga mees soovib väikseid. Oleme arutanud seda, aga siis suudame minna veidi raginasse ja loobume. Keegi teine võiks meile appi tulla ja luua meile sobivad pulmad.”

Sarnased artiklid