PULMAD BUDUAARIS: Raili ja Madis

PULMAD BUDUAARIS: Raili ja Madis
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €! Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021. Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Raili (23) ja Madis (26). Paar on pärit Elvast. Madis on Rõngu Pagaris autojuht. Raili on hetkel pisikese lapsega kodus, kuid töötab samuti Rõngu Pagaris.

Kuna ja kus kohtusite?

“Sellel ajal oli Elvas baar nimega Paradiis, mille leti ääres ma seisin, kuni tuli Madis ja küsis minu käest kas ma teeksin talle joogi välja kuna tal on sünnipäev? Loomulikult ma ei teinud. Hiljem tantsisime ja suhtlesime ja tuttavaks saime.”

Kaua olete koos olnud?

“Märtsis saab 5 aastat.”

Kuidas kihlusite?

“Olime 5.01.2019 puhkamas VSpas. Hakkasime õhtul linnapeale minema, kui järsku laskus Madis ühele põlvele ja küsis kas tahaksin temaga oma elu jagada.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Kuna hetkel läheb raha eluaseme soetamiseks. Ja peres on kasvamas kaks pisikest poisikest, siis oleks tasuta unistuste pulm just ideaalne.”

Sarnased artiklid