PULMAD BUDUAARIS: Raili ja Mernis

PULMAD BUDUAARIS: Raili ja Mernis
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Raili (23) ja Mernis (25). Paar on pärit Keilast. Mernis on tehases metallipainutuspingioperaator ning Raili on kooliõde.

Kuna ja kus kohtusite?

“2019. aastal sõbra juures istumisel.”

Kaua olete koos olnud?

“1 aasta.”

Kuidas kihlusite?

“Ükspäev ütlesin naisele: “võtan su naiseks ära, aitab naljast.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?
”Olen küll mees, kuid olen unistanud alati suurtest pulmadest. Oleme noorpaar, kes saab kohe lapse ja puudub nii suur finantsiline võimekus, et korraldada unistuste pulmad ning see oleks ainus lootus selleks.”

Sel suvel toimuva unistuste pulma kohta saad rohkem lugeda SIIT.

Sarnased artiklid