PULMAD BUDUAARIS: Raina ja Kristjan

PULMAD BUDUAARIS: Raina ja Kristjan
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Raina (27) ja Kristjan (31). Paar on pärit Tartust. Raina on juuksur ja Kristjan tegeleb autoremondiga.

Kuna ja kus kohtusite?

“2009. aasta mais Elvas kōndides ja tol hetkel võõrale noormehele teed juhatades.”

Kaua olete koos olnud?

“2009. aasta 4. juunist alates. Seega kohe-kohe 12 imelist aastat.”

Kuidas kihlusite?

“Me pole kihlatud. Oleme pulmi raha pärast alati edasi lükanud. Isegi, kui me kihluksime, siis pulmi ei jõuaks me pidada. Kui selguks, et võidame selle suurepärase pulma, siis paluksin ise (Raina) oma kaasa kätt.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Me oleme alati rääkinud, et kui abielluda, siis ikka vingelt! Raha nappimisel on nii kihlumine kui ka pulmad edasi lükkunud. Kasvatame peres kahte last (3-aastast tüdrukut ning 1-aastast poissi), kes võtavad meilt ka kogu auru ära. Unistuste pulmade võitmine oleks suurepärane võimalus meil ühist nime kandma hakata ning kinnitada kõigile oma armastust. See oleks kirss tordil meie vahva pere ja eelkõige Meie jaoks.”

Sarnased artiklid