PULMAD BUDUAARIS: Rando ja Marge

PULMAD BUDUAARIS: Rando ja Marge
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Rando (32) ja Marge (27). Rando on pärit Tallinnast ja Marge Kohilast. Rando tegeleb eritöödega ehitusvaldkonnas ja Marge on lapsega kodune.

Kuna ja kus kohtusite?

“Kohtusime 11. oktoobril 2017. aastal, kui töötasime koos Kohilas.”

Kaua olete koos olnud?

“3,5 aastat.”

Kuidas kihlusite?

“Kihlumine oli meil üks ilus päev. Rando korraldas kõike salaja. Ta viis mind Muraste vaateplatvormile. Kinkis mulle lilled ning järsku võttis taskust sõrmuse, laskus põlvili ja palus mind naiseks. Nagu ikka olid mul pisarad kohe valla ja vastus tuli kiiresti: “Jah, muidugi olen ma nõus!” Pärast seda läksime kahekesi tähistama ja head toitu nautima.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Meie armumine üksteisesse oli esimesest silmapilgust, kuid kohe algul hakkas tulema meie teele nii palju takistusi ja raskusi. Aga me võitlesime ja tulime nendest koos välja. Siin me nüüd oleme — tugevamad kui kunagi varem ning armastame üksteist veel rohkem. Meil on ka imearmas poeg ning kui meie abielluksime, oleks meie väike perekond veel täiuslikum!”

Sarnased artiklid