PULMAD BUDUAARIS: Raul ja Helery

PULMAD BUDUAARIS: Raul ja Helery
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Raul ja Helery. Paar on pärit Tallinnast. Nad tutvusid kohtinguäpis Tinder aastal 2018 ning koos on nad varsti olnud 3 aastat.

Raul on Pesapuu sisustuskeskuse kuller ja mööbli kokkupanija. Helery on OnlyFans erootikaga tegelev naisisiksus.

Kuidas kihlusite?

“Mees jäi purju ja andis sõrmuse… :D”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?
”Sellepärast, et me oleme juba abielus aga oleme nõus lahutama, et uuesti abielluda sellise peo nimel. Meil pulmapidu pole olnudki, sest tegime minekut Las Vegasesse. See valmistas tervele tutvusringkonnale meeletult halba tuju, sest pidu keegi ei saanudki. Kindlasti on inimesi, kes seda pulma rohkem väärt oleksid kui meie… aga … see ei keela mul ilusat pidu ikkagi tahtmast! Aga oma hääle annaks ma Jesper Parvele… kui ta osaleb!”

Sel suvel toimuva unistuste pulma kohta saad rohkem lugeda SIIT.

Sarnased artiklid