PULMAD BUDUAARIS: Rebecca-Karoliina ja Peeter

Lisa kommentaar
PULMAD BUDUAARIS: Rebecca-Karoliina ja Peeter
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks neljanda paariga, kelleks on Rebecca-Karoliina (22) ja Peeter (26). Paar on pärit Rakkest, Lääne-Virumaalt.

Nad tutvusid 5 aastat tagasi sotsiaalmeedias ning koos on olnud 4 aastat.

Mees töötab Soomes ning naine on lapsega kodune.

Paar pole veel kihlunud, kuid on juba pikalt unistanud ühest suurest ja meeldejäävast pulmast.

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“See oleks meile väga suur kingitus ja kindlasti üks meeldejäävamaid päevi. Kindlasti oleme me julged, et sellisest asjast osa võtta.”

Sel suvel toimuva unistuste pulma kohta saad rohkem lugeda SIIT.

Sarnased artiklid