PULMAD BUDUAARIS: Liina ja Remo

PULMAD BUDUAARIS: Liina ja Remo
Foto: erakogu

“Pulmad Buduaaris” projekti raames on kõikidel Eesti paaridel ainulaadne võimalus saada endale unistuste pulmad, mille väärtus on ca 20 000 €!
Koostöös Eesti tipptegijatega ei pea noorpaar mitte millegi pärast muretsema, sest kuni 40 külalise kutsumine, kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit, fotograaf, meik, soeng, peokoht, esinejad, lilled, kutsed ja kõik muu on neile täiesti tasuta. Pulmad toimuvad Põhja-Eesti ihaldusväärseimas pulmapaigas Keila-Joa lossis 21. juulil 2021.
Selleks, et osaleda, peavad kõik paarid aadressil buduaar.ee/Pulmad täitma ära ankeedi, mille seast valitakse 10 finalisti, kes asuvad koguma hääli telefonihääletuse kaudu. Kõige enim hääli saanud paar kuulutatakse välja 15. aprillil telesaates Duubel, kuhu võitjapaar on oodatud ka külla.

Saame tuttavaks paariga, kelleks on Remo (30) ja Liina (28). Paar on pärit Tallinnast. Reimo töötab mehaanika valdkonnas ja Liina merenduse logistikas.

Kuna ja kus kohtusite?

“Kohtusime aastal 2003, olles üksteise naabrid.”

Kaua olete koos olnud?

“15 aastat.”

Kuidas kihlusite?

“Kinkisin Liinale (ja mulle) reisi New York-i. Liina oli New York-i alati avastada tahtnud ning olin otsustanud, et aeg ja koht oli õige. Kihlusime 11.11.2019 Central Park-is.”

Miks peaksite just teie tasuta unistuste pulma endale saama?

“Oleme alati unistanud uhketest pulmadest. Külastades pulmamesse ja uurides, kuidas oleks võimalik korraldada pulmi noorte rahakotile vastavalt. Ilus oleks kindlasti, kui ei peaks muretsema materiaalsest olukorrast. Pulmad on olnud üritus, mida me oleme aja jooksul pidanud edasi lükkama ning selline võimalus panna kokku üks unistuste pulm oleks täiuslik ühele õnnelikule paarile nagu meie. Tänud, Buduaar.”

Sarnased artiklid